Редакційний штат

Головний редактор

Lyubov Kravchenko, д-р. пед. наук, професор; Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка (м. Полтава)

Заступник головного редактора

Hammer Karsten, доктор філософії, професор; Університет Коледжів Копенгагена, педагогічний коледж Наталі Зейл (м. Копенгаген, Данія)

Члени редакційної колегії

Rudite Andersonе, д-р. пед. наук, професор; Латвійський університет (м. Рига, Латвія)

Svitlana Zolotukhina, д-р. пед. наук, професор; Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди (м. Харків)

Olena Kaydanovska, д-р. пед. наук, доцент; Національний університет «Львівська політехніка» (м. Львів)

Victor Oliynyk, д-р. пед. наук, професор, академік НАПН України; ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України (м. Київ)

Valentyna Onipko, д-р. пед. наук, професор, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка (м. Полтава)

Miroslav Patalon, доктор хабілітований, професор; Академія Поморська (м. Слупськ, Польща)

Natalia Sulaeva, д-р. пед. наук, доцент; Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка (м. Полтава)

Volodymyr Tymenko, д-р. пед. наук, професор; Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України (м. Київ)

Valentyna Tytarenko, д-р. пед. наук, професор; Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка (м. Полтава)

Oleh Topuzov, д-р. пед. наук, професор, чл.-кор. НАПН України; Інститут педагогіки НАПН України (м. Київ)

Pavlo Khomenko, д-р. пед. наук, доцент; Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка (м. Полтава)

Nadiia Shyian, д-р. пед. наук, професор, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка (м. Полтава)